OKNA - DVEŘE - ROLETY - ŽALUZIE - SÍŤE

GEALAN

 

 

Plastová okna GEALAN jsou kvalitním českým výrobkem. Vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb - rodinné i bytové domy, ale také pr6-ti komorový a 7-mi komorový systémůmyslové objekty.

Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

 • tvarová i barevná stálost,
 • skvělé teplně i hlukově izolační vlastnosti,
 • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba,
 • cenová dostupnost.

Více komor znamená lepší izolaci rámu. Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

 • 6 komorová okna
 • 7 komorová okna

Plastová okna GEALAN jsou složena z těch nejlepších komponentů:

 1. Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 a 7 komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.
 2. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Kování MACO MULTIMATIC se zvýšenou bezpečností proti vloupání dosanete již ve standardním provedení oken.
 3. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme VĚTRACÍ SYSTÉM. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění.
  Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místonosti.
  Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Počet skel v okně:

O teplně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.

 • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4  - Okenní systém je tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
 • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode